Jak leczyć osobę z biegunką i bólami kręgosłupa?

Witam. Piszę w imieniu mamy. Mama trafiła do szpitala z biegunka po zatruciu lekiem Palenia który dostała we Włoszech na bóle w okolicy pośladków,krzyża, kręgosłupa na samym dole. Mam jest już 2 tyg w szpitalu i dostaje pyralgina w kroplowce kilka razy dziennie. Dostaje też podobno hydroxyzyne czy jak to się wymawia bo lekarze stwierdzili też że jest nerwowa. Na te bóle w krzyzach dostaje jakiś zastrzyk który działa kilka godz tak że mama prześpi noc. Badanie TK wspomina o zwyrodnienia kręgosłupa, ale wiem to od jakiegoś asystenta a nie lekarza. Niedawno był rententgen kręgosłupa ale nie znamy jeszcze wynikow. Dziś niestety mama nie ma siły chodzić. Ma czucie,rusza nogami we wszystkie strony ale nie ma siły się utrzymać. Czy to jakaś rwa kulszowa czy może jakieś zapalenie miednicy mniejszej. Dodam że mama jest po zawale i ma odstawiony w tej chwili lek o nazwie pradaxa chyba na zakrzepy. Boję się że w szpitalu błędnie ją leczą. Mama miała widnieją biegunkę do tego wymioty i zawroty głowy ale tego już nie ma. Apetyt też wrócił. Proszę o rade

Niestety opis stanu pacjentki jest dość niejasny, nie znam dokumentacji medycznej ani nie mogę zbadać pacjentki więc i porada nie może zostać tutaj udzielona w żaden sposób.