Jak leczyć ostre zapalenie zatok i zawroty głowy?

Witam. Od około miesiąca mam bóle głowy, a od 2 tygodni doszły zawroty głowy. Miałam tomografię głowy bez kontrastu i mam ostre zapalenie zatok. Biorę leki od 5dni. Byłam na zwolnieniu lekarskim kilka dni, które przeleżałam, z dnia na dzień było lepiej. Jak 3 dni temu wróciłam do pracy to objawy z dnia na dzień wracają. Przepisali mi Ketonal 100 na ból, ale nie pomaga wcale. Mam problemy z mówieniem, pisaniem, chodzeniem, chwieję się. Problemy ze wzrokiem

Witam!
Miała Pani leczenie objawowe. Należy porządnie zdiagnozować: badanie neurologiczne, RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne. Dalsze postępowanie w zależności od uzyskanych wyników. Może to być równie dobrze problem nerwicowy, ale najpierw należy wykluczyć poważniejsze w skutkach choroby.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.