Jak leczyć otarcie policzka?

Dwa miesiące temu doszło do otarcia policzka . Na początku używałam maść ''Alantan Plus '' aby rana się zagoiła . Po miesiącu pozostało mi zaczerwienie i zakupiłam maść ''Zinalfat'' , która miała przywrócić odpowiedni kolor policzka , niestety plamka nadal jest , chociaż lekko zbladła, a używam go już prawie dwa miesiące . Czy jest może jakiś inna maść lub krem , która mogłaby pomóc i pozbyć się zaczerwienienia ?

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę i dobierze odpowiednie preparaty do stosowania.