Jak leczyć paznokieć łuszczycowy?

Witam, W linku ( https://zapodaj.net/e87c440d045ee.jpg.html ) znajduje się zdjęcie mojego paznokcia. Jest to podobno paznokieć łuszczycowy, chcaiałbym się dowiedzieć czy można coś z tym zrobić. Paznokieć ma poprzeczne ''rysy'' które są dość głębokie i z racji wykonywanej przeze mnie pracy niestety wiecznie brudne, a tego nie ma możliwości wyczyszczenia... Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej udać się do dermatologa ponieważ taki paznokieć może być objawem choroby, wymagającej specyficznego leczenia.