Jak leczyć pieczenie odbytu po seksie analnym?

Po próbie kochania się analnie boli mnie odbyt i pojawiło mi się coś dziwnego tam. Piecze przy podcieraniu się. Czy to coś poważnego czy samo zniknie? Proszę o opinie.. dodaje zdjęcie C:\Users\Sabinka\Desktop\IMG_20170315_103946.html.jpg

Lek. Katarzyna Szymczak

Zdjęcie niestety się nie otwiera, najprawdopodobniej to uraz mechaniczny po stosunku, proponuje starać się nie podrażniać tej okolicy i nawilżać np wazeliną. W razie niepokoju udać się do lekarza rodzinnego lub ginekologa.
Pozdrawiam