Jak leczyć pieczenie w klatce przy nadżerkach na przełyku?

witam mam kilka centymetrowych nadrzerek na przelyku spowodowanymi choroba refluksowa po 7 miesiacach brania dexilantu i ziridu wszystko wrocilo zagaga po kazdym posilku glownie jak konczy sie trawienie obdija mi sie a przy tym okropne pieczenie w klatce... prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza gastroenterologa, po badaniu bę∂zie można coś więćej powiedzięć i zalecić dalsze postępowanie.