Jak leczyć plamy na ciele?

Dobry wieczur jestem alergiczka ale takze nerwice chodzac do alergologa z plamkami kazal mi sie. Zglosic do psychiatry od psychiatry trafilam na terapię poniewaz plamki na ciele gula w gardle. Prady na ciele wrazenie ze zaraz umre mam takie pytanie chodzac na. Terapię 3 miesiac zabardzo nieumie o sobie i o swoich problemach. Muwic prosilam bym o rade.dziękuję

Witam. Psychoterapia może być dobrym pomysłem, pod warunkiem, że czuje się Pani bezpiecznie w kontakcie z terapeutą i ma Pani do niego zaufanie. Jeśli tak jest, być może potrzebuje Pani trochę więcej czasu, żeby zacząć o sobie mówić. Myślę że warto jednak wiedzieć o tym, iż są takie rodzaje psychoterapii, w których nie ma konieczności mówienia o swoich problemach ze szczegółami, np. terapia skoncentrowana na rozwiązaniach czy terapia poznawczo-behawioralna. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Polecam psychoterapię Poznawczo-behawioralną. Proszę zapytać swojego terapeute czy może pracować z panią w tym nurcie. Pozdrawiam