Jak leczyć poddenerwowanie z rana?

witam borykam się z problemem od dosyć dawna .Chodzę na psychoterapie raz w miesiącu ale nie czuję poprawy. Mój problem jest następujący kiedy wstaję rano do pracy to wstaję taki podederwowany .tak samo mam w pracy po jakimść czasie przychodzi taka euforia że mógłbym płakać i być radosny .Czym jest to spowodowane i jak mogę z tym walczyć psychoterapełta nie daje mi jakiś wskazówek ani wytycznych

Proszę pomyśleć o zmianie terapeuty. Ważne by była to osoba, która "zna się na rzeczy" tj. ukończyła studia psychologiczne, a nie jedynie szkołę terapeutyczną. Równiez możliwe jest, że typ terapii nie jest dostosowany do Pana problemu. Terapeuta nie robi "łaski", że da jakieś wskazówki, rady, wskaże kierunek. Od tego jest. Jeżeli nie otrzymuje Pan tego - może zmiana specjalisty pomoże. Polecam konsultację z psychologiem poznawczo-behawioralnym, gdyż wydaje mi się, że Pana problem ma podłoże w sposobie myślenia. Pozdrawiam