Jak leczyć policystyczne jajniki?

witam w styczniu lekarz zdiagnozowal u mnie multicystyczne jajnik, poczym przepisal mi hormony (tabletki antykoncepcyjane) w kwietniu zmienil je na mocniejsza dawke. Od kad biore silniejsze lleki przerwy miedzy krwawieniam zniejszyly sie czesto sa krotsze niz tydzien. Czy istnieje inna forma leczenia?Jak dlugo moze ono trwac i jakie sa szanse wyleczenia? Mam 33 lata i od roku staram sie o dziecko, dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

czy były wykonywane badania hormonalne? proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego oraz udać się do lekarza ginekologa najlepiej zajmującego się wspomaganiem rozrodu.