Jak leczyć poparzenie słoneczne?

Witam, 3 dni temu postanowiłem poopalac z racji tego że jestem w Hiszpanii pogoda dopisała i opalalem się około 6h bez kremu. Jeszcze tego samego dnia pod wieczor zacząłem odczuwać piekące cialo. Następnego dnia już nie mogłem wstać z łóżka gdyż tak oparzylem nogi, skóra na nich jest napięta i piekące. Na twarzy dostałem żółtych babli w okolicy brody, czola. Zacząłem nawilżać kremem cialo a bąble stawały się większe. W aptece dostałem calmiox który wyszuszyl mi bąble, moje ciało i nogi kiepsko

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu tam na miejscu