Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć problem nadmiernej potliwości?

Zmiany temperatur a potliwość. Witam. Od dłuższego czasu zmagam się z problemem nadmiernej potliwości (głównie pod pachami z czym wcześniej nie miałam problemu). Ta przypadłość nasila się, gdy wychodzę z ciepłego pomieszczenia na zewnątrz, gdzie jest zimno i na odwrót. Ponadto problem nasila się w sytuacjach stresujących a antyperspiranty wszelkiego rodzaju tylko pogłębiają w takich sytuacjach problem. Co może być tego przyczyną i do jakiego lekarza udać się po pomoc? Będę wdzięczna za odpowiedź
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Kurzajki zagrożenia wycinania

Kurzajki to nieestetyczne zmiany na skórze. Aby się ich pozbyć, można je wyciąć. Jednak może to wiązać się z pewnymi zagrożeniami. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Dzień dobry, Warto zbadać hormon tarczycy. Jeśli wszystko będzie w porządku, proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej. W przypadku nadmiernej potliwości stosuje się zabiegi z użyciem botoxu, lasera czy fali radiowej (zabieg Thermi Dry). Więcej informacji na temat poszczególnych zabiegów znajdzie Pani w poniższym linku: http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/nadpotliwosc/ Pozdrawiam serdecznie.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety