Jak leczyć problem napadowego pocenia się dłoni i twarzy?

Pytanie do dermatologa i psychiatry. Mam pro z napadowymczym poceniem sie dloni twarzy i pach . Poceczy sie, ze stresu (niewiej czym sie stresuje)nawet jak jest mi zimno i jestem lekko ubrana. W domu nie mam problemu ale juz na jakiejs imprezie lub gdy przyjada goscie .... mam tego dosc bo jak trzeba sie z kims pozegnac podac reke to jak mam podac jak jesr mokra . Niewiem czym, sie stresuje. Powinnam brac jakies tabl uspokajaj?jakie??zadne antypesiranty nie pomagaja ami etiaxil ani antidral

Jeśli trudności nadal występują, to warto skonsultować się z psychologiem, by przyjrzeć się bliżej temu problemowi.