Jak leczyć problemy psychologiczne u 24-latka?

dzien dobry mam 24 lata, na 18ste urodziny poczułem sie że będe już dorosły i że to jest szczególny dzień dla mnie. Wtedy stało sie coś jakbym sie ograniczył od szczęścia. Na początku miałem zespół paranoidalny a po paru wizytach w szpitalu psychiatrycznym, lekarze twierdzą że to schizofrenia paranoidalna mam pytanie tylko dlaczego leki przepisane przez lekarza nie chcą działać na mnie. Co to za choroba, może ktoś pomoże.

Dzień dobry,
Najlepiej będzie udać się do psychiatry, który wytłumaczy Panu
najlepiej to, co Pana interesuje. Niestety z lekami stosowanymi w schizofrenii tak jest, że nie są skuteczne w 100%.
Pozdrawiam.