Jak leczyć problemy z erekcją po urazie głowy w wyniku wypadku samochodowego?

Witam 3 lata temu miałem dość groźny wypadek na motorze po czym doznałem urazu głowy z lewej strony przeświadczenie głowy nic nie pokazało lecz po 4 tygodniach zacząłem tracić erekcję przed stosunkiem mam erekcję lecz gdy wchodzę w partnerkę tracę erekcję i tak mam cały czas od 3 lat jak to leczyć i czy mogę się ubiegać odszkodowania od przeciwnej strony ubezpieczalni samochodowej i o jaką kwotę utraty zdrowia za utratę erekcji o jaką kwotę pieniężną w tym przypadku moda się ubiegać?

W mojej odpowiedzi nie odnoszę się do kwestii ubezpieczeń i starania się o zadośćuczynienie finansowe, ponieważ nie mam w tej kwestii kompetencji. Mam natomiast w kwestii leczenia zaburzeń seksualnych i co do tego zachęcam Pana do jak najszybszego zgłoszenia się do gabinetu seksuologicznego. W końcu czekał Pan już trzy lata...
Pozdrawiam i życzę dużo pomyślności,
seksuolog@grabowski.gr