Jak leczyć problemy z oddychaniem podczas leżenia?

Witam, mam problem z oddychaniem kiedy kładę się do łóżka, nawet gdy jestem bardzo zmęczona, próbuje zasnąć ale zaraz łapią mnie duszności, to się zdarza kilkakrotnie, tak jakbym się czegoś bała, to występuje tylko przed pójściem spać. Cały czas myślę o strasznych rzeczach typu śmierć. Proszę o pomoc, ponieważ te lęki ustępują tylko wtedy gdy wracam do domu ( studiuje w innym mieście)

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po rozmowie będzie można coś więcej powiedzieć..