Jak leczyć problemy z pamięcią przy padaczce?

Witam, mam 19 lat i od 5 lat choruje na padaczkę. Ok.3-4 miesiące temu zauważyłam, że zaczynam mieć problemy z pamięcią. Zapominam sytuacje,rozmowy które wydarzyły się nawet kilka dni temu, nie mówię już o tych z przed np. roku.... Jest to uciążliwe, bo gdy rozmawiam ze znajomymi i ktoś opowiada historię ktora ostatnio miala miejsce ja tylko przytakuje bo i tak nic nie pamiętam. Biorę Lamitrin oraz depacine 250

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna. Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. Jak obraz EEG , stosowane leki ?? Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną