Jak leczyć problemy z potencją i obawy przed kontaktami z nową kobietą?

mam 47 lat i mam problemy z potencja co mam zrobić odeszła żona i spotykam się z inną kobietą i jestem pe;len obaw boję się kontaktu z nią pozdrawiam Jarek

Witam Pana. Na tak krótki opis sytuacji odpowiem krótko. Wydaje się, że właściwą osobą do pomocy Panu może być specjalista seksuolog. Skoro napisał Pan do tego portalu to uznaję, że własne pomysły na poradzenie sobie w opisanej sytuacji mógł Pan wyczerpać. Proszę wykonać kolejny krok i odważyć się na kontakt bezpośredni ze specjalistą. Mam nadzieję, że przyniesie on oczekiwaną przez Pana poprawę. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Witam
Nie napisał Pan kiedy pojawiły się Pana
problemy z potencją.
Możliwe, że Pana dolegliwości są wynikiem
stresu związanego z rozwodem.
Rozwód należy do najbardziej traumatycznych
wydarzeń w życiu człowieka. Intensywność przeżywania
jest porównywalna ze śmiercią bliskiej osoby.
Zwykle całkowicie dezorganizuje życie.
Rozwód zazwyczaj niesie za sobą złość, niepokój,
frustrację, poczucie zwątpienia, poczucie odrzucenia,
poczucie rozpadu wewnętrznego, poczucie
osamotnienia, utratę pewności siebie
oraz poczucie niskiej wartości a nawet depresję.
Mogą też pojawiać się zaburzenia erekcji,
tzw. impotencja psychogenna, czyli blokada psychiczna.
Dlatego zachęcam Pana do podjęcia terapii psychologicznej,
która pomoże Panu odzyskać równowagę
wewnętrzną, wzmocnić poczucie własnej wartości
a także odzyskać kondycję seksualną
i rozpocząć nowy etap w życiu.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Warto zwrócić się o pomoc do psychologa i/lub seksuologa. Będą potrafili najlepiej w trakcie szczerej, zapewniającej tajemnice rozmowy zdiagnozować rzeczywiste źródło problemu i pomóc go przepracować i poradzić sobie.