Jak leczyć problemy z tarczycą i Hashimoto?

Witam! Od 2005 mam stwierdzony problem z tarczycą. Niedoczynność i Hashimoto. Zażywałam euthyrox w różnych dawkach przez 10 lat. Od listopada mam odstawiony ten hormon. Moje ostatnie wyniki to tsh 0,75 (0,27-4,2) ft4 0,98 (1-1,6) Czy obecne wyniki są prawidłowe? Czy trzeba będzie włączyć Euthyrox? Wizytę u endokrynologa mam za tydzień. Czuję się w miarę dobrze.

Dzień dobry,

wyniki są prawidłowe. Nie ma potrzeby włączania leku, tym bardziej, że czuje się Pani dobrze, aczkolwiek proszę pamiętać, że ostateczną decyzję o włączeniu leczenia podejmuje lekarz.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga