Jak leczyć problemy z wypróżnieniem?

Od 3 już lat mam problemy z brzuszkiem. Wypróżniam się bardzo żadko, robię tzn. bobki nie normalny stolec. Po wypróźnieniu dodatkowo robi mi się słabo i przez dobre 30 minut boli mnie brzuch jest to wręcz takie kłucie, że mnie czasem zgina. Byłam u wielu lekarzy i nic, nikt mi nie może pomóc. Badania mam dobre krwi, usg brzucha też nic nie wykazało. Podejrzewam u siebie może grzybice układu pokarmowego, bo spełniam sporo objawów i test na śline wyszedł źle. Lekarz mi zlecił ZNÓW badanie krwi...

Radziłbym w takim wypadku bezpośrednio skonsultować się z lekarzem specjalistą gastroenterologiem. Być może konieczne okaże się wykonanie kolonoskopii celem pogłębienia diagnostyki. Możliwe, że Pani problemy jelitowe tkwią w zespole jelita drażliwego. Odpowiedni tryb życia, dieta oraz leki powinny przynajmniej złagodzić objawy. Musi w tej sprawie po bezpośrednim badaniu wypowiedzieć się gastroenterolog.