Jak leczyć problemy z wzdęciami i refluksem?

witam. Od ponad roku mam problemy z zaparciami,wzdęciami,refluks. W styczniu leżałam w szpitalu. Mialam gastroskopie i kolonoskopie. Diagnoza: przepuklina rozworu przełyku,choroba refluskowa,zespół jelita drażliwego. Rok bralam ipp,metoclopramid,no spa. Udałam sie w maju do gastrologa prywatnie. Przepisał xifaxan. Wybrałam antybiotyk. Po mialam zastosowac Vivomix,ale dowiedzialam sie ze jestem w ciazy,i nie wykupilam. Rano mam plaski brzuch,wystarczy ze zjem sniadanie i "puchne"..prosze o pomoc

Zachęcam do indywidualnej konsultacji, gdyż jest tu konieczny dokładny wywiad żywieniowo-chorobowy, który pozwoli zweryfikować Pani aktualny model żywienia i pozwoli dobrać indywidualny model odżywiania.

Pozdrawiam
Dietetyk mgr Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado