Jak leczyć problemy zdrowotne u 27-latka?

Szanowni Państwo, Zwracam się z prośbą o niezależną opinię. Mam 27 lat, obecnie pracuje za biurkiem, jednak na ogół jestem osobą aktywną. Od 6 lat jestem pod opieką kardiologa, do którego trafiłem z kołataniem serca i delikatnym nadciśnieniem. Po serii badań ekg, echo serca, holter x 2 okazało się, że mam tylko tachykardie, a nadcisnienie zostało uregulowane Betaloc zoc 25. Na ekg nigdy nie wyszło nic nie pokojącego, serce nie posiada żadnych wad ukrytych. Od 3 miesięcy zmagam sie z helikobakter pylorii, jestem po serii 10 dniowej antybiotyków, bóle są mniejsze, ale nadal towarzyszą. Obecnie nie piję kawy, żadnego alkoholu, nie jem smażonych potraw. Niestety, od miesiąca mam passę nieustannych apokaliptycznych myśli na temat życia. Od 14 dni regularnie budzę się o 4 w nocy, czasami towarzyszy temu kołatanie, czasami kłujący ból w klatce piersiowej, a czasami zwyczajnie budze się "wypoczęty". Po 30 min/1h znowu zasypiam, ale o 7, kiedy trzeba wstawać boli mnie wszystko. Byłem na przestrzeni 2 msc u kardiologa dwa razy. Za każdym razem, Pani doktor nei stwierdziła NIC, ekg x 2 czyste, osłuchowo żadnej arytmii i szmerów. Przepisała Betaloc zoc 25, gdyby ciśnienie podskoczyło. Proszę o pomoc, bo nie mam już siły i wykańczam siebie oraz najbliższych. Pozdrawiam, Dawid

Dolegliwości żołądkowe mogą Pana wybudzać ze snu, bóle na czczo, bóle głodowe tzw. Proponowałabym kontynuację terapii IPP przez 6-7tyg, np Dexillant. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.