Jak leczyć problemy ze skórą po kuracji Izotekiem?

witam, mam problemy z trądzikiem po kuracji izotekiem pod okiem dermatologa wszystko się poprawiło lecz czasem wyskoczy mi pryszcz i staje sie stan zapalny jak sobie radzić w takim,smarować czymś ? przypadku bo zapomniałem powiedziec o tym a dermatolog przepisała mi tylko cethpail md do nawilzania

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie ponownie udać się do dermatologa po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.