Jak leczyć problemy ze snem u 19-latki?

Witam od kilku dni mam problemy ze snem .Potrafię spać po 10 godzin i rano jak wstaje jest mi ciężko wstać z łóżka a jak już wstanę to nie mam zbytnio siły,wszystko robię dość wolno i jestem zmęczona.Jestem poddenerwowana i mam obfite i długie miesiączki.Często z rana czuje się obolała.Czy to może być anemia? Mam 19 lat

Witam, aby wykluczyć anemię należy wykonać odpowiednie badania najlepiej u lekarza pierwszego kontaktu.
Podane symptomy mogę być także spowodowane stresem.
Następnym etapem byłaby więc wizyta u psychoterapeuty.
Naturalnie może to być spowodowane tzw. przesileniem wiosennym
lub mieć inne powody jak np. złe odżywianie.
Pozdrawiam