Jak leczyć problemy ze snem u osoby z zespołem Aspergera?

Witam, Mam Zespół Aspergera. Od kilku lat zmagam się z niedoborem snu. Objawia się to częstym budzeniem się w ciągu nocy i wczesnym rankiem. Wcześniej w dzieciństwie spałem prawidłowo i w dorosłym życiu.Problem ten pojawił się jakieś 2 lata temu i ciągle raz po raz mi się to zdarza mniej więcej raz lub dwa razy w tygodniu. Biorę lek uspokajający, jednak nie zawsze pomaga. Co można z tym zrobić?

Dzień dobry, rozumiem, że ta bezsenność bardzo doskwiera. Proponuje zarejestrować się do lekarza psychiatry. Myślę, że powinien Pan dostać doraźne leki nasenne. To zapewne znacząco pomoże. Niestety często bez leków trudno jeżeli w ogóle jest to możliwe poradzić sobie z bezsennością.
Pozdrawiam A. Pacia