Jak leczyć prosaki w jamie ustnej?

Dzień dobry, proszę o pomoc, przed dwoma tygodniami zauważyłam białą krostkę na wewnętrznej stronie górnej wargi, przypominającą prosaka, nie jest bolesna, ale jak się uśmiecham jest widoczna, czy jest możliwe że zrobił mi się prosak, nie wiem czy powinnam panikować i do jakiego lekarza udać się z tym problemem, dziękuję za poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do Lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć