Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Witam, mam 21 lat, jestem z dziewczyną ponad trzy lata, uprawiamy seks od dwóch lat około. Przedwczesny wytrysk był dla mnie na początku normalną sprawą. Pierwsze razy - członek w pochwie itd., inna temperatura, wilgoć. Pomyślałem sobie, no to normalne z początku, później będzie lepiej... Okazało się, że po dwóch latach kochania się z dziewczyną nadal mam taki wczesny wytrysk. Próbowaliśmy z dziewczyną kochać się częściej, z gumkami, bez efektu. Ten sam po paru, że tak powiem wsadach, nie wytrzymuję i wybucham. Parę miesięcy temu kobieta była nad morzem w Niemczech na praktykach, postanowiłem ją tam odwiedzić, byłem tam cały tydzień i dzień w dzień kochaliśmy się. Po 3 czy 4 dniu miałem spokój, nawet ona już była zmęczona i nie dowierzała, że tak długo wytrzymuję, ale co z tego, że po 5 dniu penis zaczął już boleć i po przerwie znów doszło do takich przedwczesnych wytrysków. Moja kobieta nie chce już takiego tygodniowego treningu, co robić? Dodam, że na penisie mam takie małe białe krostki wokół żołędzi. Czytałem, że to jakieś gruczoły, krostki perliste czy coś takiego. Nie byłem z tym problemem u żadnego urologa. U doktora ogólnego dali mi jakąś maść z JELFY, ale powiedzieli, że nie wiedzą czy to pomoże, no i nie pomogło. Pomocy :(( Mam dość smutnego wytrysku, niby tak pięknie, a zarazem myśl, że kobieta niezaspokojona, dołuje. Pozdrawiam.

Witam serdecznie!

Jeżeli opisana sprawa stanowi dla Państwa problem to wymaga rozwiązania. W pierwszej kolejności najlepiej wykonać panel badań podstawowych w celu wykluczenia chorób ogólnoustrojowych (morfologia, badanie ogólne moczu, poziom glukozy).
Jeżeli wyniki badań będą prawidłowe powinni Państwo wspólnie spróbować zmodyfikować nieco swoje zbliżenia - na przykład gdy czuje Pan, że poziom pożądania osiąga maksimum proszę spróbować wysunąć członek z pochwy lub zmienić natężenie ruchów i spróbować przez moment zadowolić partnerkę w inny sposób. Podczas jednego zbliżenia można robić tak wielokrotnie wydłużając czas potrzebny do osiągnięcia orgazmu. Warto spróbować również wykorzystywać różne techniki seksualne.
Jeżeli mimo wprowadzonych zmian nie będzie poprawy warto skonsultować problem z terapeutą - można spróbować terapii indywidualnej lub partnerskiej.
Polecam jeszcze artykuł poświęcony tej tematyce:
http://portal.abczdrowie.pl/problem-z-przedwczesnym-wytryskiem.

Pozdrawiam