Jak leczyć przedwczesny wytrysk u 31-letniego mężczyzny?

Witam mam 30 lat od zawsze miałem problem podczas seksu musiałem mówić partnerce aby chwilę poczekala i mogłem dalej. Od ostatniego czasu jakieś 2 tygodnie mam ogromny problem z przedwczesnym wytryskiem czasami ona mnie tylko dotknie on już koniec, kupiłem prezerwatywy Durex z mascia na przedłużenie stosunku ale podczas zakładania prezerwatywy gdy ona to robi już jest koniec... Nie ukrywam że się masturbowalem często i postanowiłem to ograniczyć wtedy problem nastąpił także przed tym gdy ten problem nastąpił miałem bardzo dużo stresu i do tej pory mam ale już mniej stres był związany z pracą do tego bardzo mało jadłem i zrzucilem dobre kilka kilogramów. Potrzebuje pomocy co zrobić aby ten problem znikł chce się kochać z moja żona ale po kilku chwilach jest koniec...

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji domniemam, że obecny lęk/stres, na poziomie somatycznym skutecznie przyczynia się do zaburzenia funkcjonowania seksualnego na poziomie ciała.

Wskazane byłoby nabycie przez Pana umiejętności radzenia sobie ze stresem (techniki relaksacyjne, aktywnośc fizyczna) co pośrednio byłoby pomocne w uzyskaniu satysfakcji seksualnej.
Proszę również rozważyć wstępną konsultację seksuologiczną.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com