Jak leczyć przemieszczenie żeber?

Co można pomóc w przemieszczeniu żeber. Chodzi o syna 21 lat- siłownia, boks, sparingi, do tego pomoc w przeprowadzkach i tu ciężary typu pianina i inne. Nie wiem on tez w którym momencie to nastąpiło. Aktualnie odczuwa ból w plecach promieniujący do przodu na klatkę piersiową. Czy to jest odwracalne.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli objawy są nasilone proszę pilnie udać się do lekarza ortopedy w celu oceny stanu zdrowia i wykluczenia ewentualnych złamań czy niestabilności kręgosłupa. Jeśli objawy nie są silne mogą państwo udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu oceny i pokierowania dalszym postępowaniem.