Jak leczyć przepuklinę pępkową?

Dzien Dobry.Mam pytanie otoz dostalem przepukliny pěpkowej.Mam male uwypuklenie w pępku.Mieszkam w Anglii .Tytejsi lekarze powiedzieli mi ze wciaz moge trenowac mam na mysli silownie.Oczywiscie bez martWych ciagow I wiekszych szalenstw.Aczkolwiek slyszalem I czytalem rozne opinie.Co pan doktor o tym mysli?

Witam , bez zbadania pacjenta nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego! Proponuję zaprzestać wszelkich wysiłków i poddać się operacji!!! z.żurawski