Jak leczyć przepuklinę rozworu przełykowego u 83-latki?

Przepuklina rozworu przełykowego. Mam ostatnio zdiagnozowaną przepuklinę rozworu przełykowego, oraz bezkwaśność soku żołądkowego. Bezkwaśność od zawsze. Cierpię do tego na inne choroby, które wymagają stosowania leków, z których część jest w kapsułkach. Kapsułki przyklejają mi się gdzieś w tej przepuklinie i powodują koszmarne odruchy wymiotne. Czasem trwa to kilka minut. Duszę się, łzy mi ciurkiem lecą z oczu, doznaję zawrotów głowy ... ale nic nie zwracam! Co mam zrobić????

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku powinna Pai skonsultować się z lekarzem chirurgiem aby dowiedzieć się czy w Pani przypadku operacja przepukliny jest wskazana.