Jak leczyć przerost małżowin nosowych u dziecka?

Witam. Syn ma 2 lata. Ma ciągle zatkany nos. W badaniu endoskopem stwierdzono przerost 3 migdała oraz przerost malzowin nosowych. Migdal został wycięty, nie był zbyt duży. Problem pozostał. Co można zrobić z przerostem malzowin? Czy to może być przyczyną zatkanego nosa? Jakie leczenie farmakologiczne można zastosować?

W wieku dwóch lat nie ma przerostu małżowin nosowych!. Ktoś Panią i Pani dziecko 0szukuje. Należy po raz drugi , usunąć dokładnie trzeci migdałek w dobrym ośrodku klinicznym, dziecięcym .