Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 2 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć przewlekłe zapalenie zatok?

Miałam przewlekłe zapalenie zatok, od którego zaatakowało mi ucho i nie dosłyszałam. Po zastosowaniu antybiotyku do płukania i zakraplania zatok, płukaniu zatok w gabinecie - stan zapalny zniknął, ale pozostało uczucie ciśnienia w zatokach i uchu. W ciągu dnia czuję przytykanie nosa, pulsowanie w uchu - wyraźnie czuję ciśnienie, muszę mieć zwężony kanały w uchu i zatokach - jak to leczyć? Otrzymałam sprey ze sterydem do psikania w zatoki - ale nie czuję poprawy. Zwykle po 2-3 tygodniach wraca stan zapalny, głuchne i cała kuracja od nowa - antybiotyk doustny, do nosa..... Jak można temu zaradzić? Może jakieś domowe sposoby?Pozdrawiam.
KOBIETA, 39 LAT 9 miesięcy temu

Zagrożenia zabiegu balonikowania

Balonikowanie to jedna z metod leczenia zapalania zatok. Czy istnieją jakieś zagrożenia dla zdrowia po wykonaniu tego zabiegu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Po pierwsze nie stosuj żadnych płukań zatok w domu to właśnie te płukania roznoszą Ci stan zapalny na uszy drogą trąbek słuchowych. To płukanie to oszustwo reklam TV i producentów tych specyfików. Nie ma żadnej możliwości płukania zatok w warunkach domowych. Niedługo po tych płukaniach ogłuchniesz całkowicie a jak to wyleczyć to pytaj producentów tych leków i nadawców reklam tych szkodliwych preparatów i lekarzy którzy z braku wiedzy leczą z reklam a nie na podstawie przesłanek naukowych. Masakra. .

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy