Jak leczyć psychozę maniakalno-depresyjną?

Witam, od kilku lat leczę się na psychozę maniakalno depresyjną, leczyłam się już u kilku lekarzy. Leki przeciwdepresyjne nie działają. Mam napady płaczu i złości i nawet jak na drugi dzień mam iść do pracy to nie jestem w stanie i biorę wolne. Ciągle przez to mam problemy i teraz ciężko mi znaleźć nową pracę. Nie wiem co robić, bo żadne leki nie pomagają i lekarze też nic nie mogą poradzić. Co jeszcze może pomóc? Pozdrawiam.

Jeżeli jest to rzeczywiście choroba, o której Pani pisze to na pewno trzeba brać leki, tylko należy znaleźć taki lek, który na Panią zadziała. Jeśli to nie jest "psychoza maniakalno-depresyjna", wówczas może być problem ze znalezieniem odpowiedniego leku i warto rozejrzeć się za psychoterapią. Trzeba tylko znaleźć osobę, która ma potwierdzone kwalifikacje przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne albo Psychiatryczne. Wówczas lek może wspomagać tylko proces psychoterapii.