Jak leczyć pulsacyjne schodzenie się nóg do środka?

Witam, 2msc temu w nocy dostałem napadu (drżenie rak, pulsacyjne schodzenie sie nóg do środka, szczękościsk, szybkie bicie serca, trudności w oddychaniu ), po wizycie w szpitalu: tomografia głowy bez kt, krew w normie. Od tego czasu pojawiła sie bezsenność. Pozniej prywatnie byłem u neurologa: odruchy bez odchyleń EEG: wszystko w normie poza Fs z przerywaniem "w czasie tv 25-30 Hz w okolicy centralnej środkowej wystąpił ciag fal wolnych 3-3,5 o wyzzssej amplitudzie (artefakt) ?"

Witam!
Koniecznie powtórzyć badanie EEG! To co Pan opisał wygląda na artefakty natury biologicznej - ale trzeba to sprawdzić. Jeżeli wszystko wyjdzie prawidłowo to należy zrobić konsultację psychiatryczną lub psychologiczną i rozpocząć leczenie emocji!
Z poważaniem
W. Łuczkowski.