Jak leczyć PW?

mam problem z PW i wstydzę się iść do lekarza co mam zrobić jakie leki mogę prać w moim mieście nie ma seksuologa

Witaj, przede wszystkim chciałbym Cie zachęcić do zmiany myślenia, że jest to coś wstydliwego. Z raportów seksualności Polaków wynika, że doświadcza tego około 35% mężczyzn, więc nie jest to nic niezwykłego ani strasznego, co więcej istnieją bardzo skuteczne metody terapeutyczne. Oczywiście warto wybrać się do lekarza, aby przepisał leki, jednak istnieją także metody treningowe, które można stosować zarówno samemu jak i z partnerem/partnerką. Przede wszystkim warto spróbować skupiać się podczas stosunku na doznaniach płynących z własnego ciała, nie na ciele partnera/partnerki. Można również ćwiczyć mięsień Kegla poprzez chwilowe, wielokrotne przerywanie oddawania moczu. Metoda stop-start i uciskania polegające na ćwiczeniu kontroli nad ejakulacją poprzez przerywanie stymulacji gdy zbliża się wytrysk lub dość silne uciskanie penisa. Dobrze jest również nauczyć się odpowiedniej relaksacji, która może prowadzić do wydłużenia się czasu stosunku.

W Internecie znaleźć można wiele metod radzenia sobie z PW, jednak chciałbym przestrzec przed niektórymi, np spożywaniem alkoholu przed stosunkiem, który to faktycznie może działać odwrażliwiająco, jednak niesie za sobą ryzyko uzależnienia.

Pozdrawiam.

Dzień dobry.
Podał Pan zbyt mało informacji, by można było jakkolwiek Panu poradzić. Stosowanie natomiast leków bez postawienia diagnozy jest nie tylko ryzykowne, ale i szkodliwe.
Jeżeli w Pańskim mieście nie ma seksuologa, sugerowałbym udać się do urologa, który mógłby wskazać, czy przyczyna Pańskiego problemu jest biologiczna (wynikająca np. z wieku), czy też ma podłoże psychiczne.
Pozdrawiam i życzę odwagi

Dzień dobry!

Domyślam się, że PW to wytrysk przedwczesny?

Leczenie lekami dostępnymi bez recepty nie jest skuteczne. Tego typu drogeryjne środki i suplementy diety, jeśli dają jakiekolwiek efekty, zazwyczaj na zasadzie efektu placebo, lecząc skutek, a nie jego przyczynę.

Polecam dłuższą rozmowę ze specjalistą, które może szczegółowo dowiedzieć się, jaki zauważa Pan problem, od jak dawna, jak często, jak wyglądało współżycie kiedyś, jak obecnie, czy pojawiają się podczas współżycia jakiekolwiek inne problemy, czy bywają zbliżenia w pełni udane, jaki jest Pana ogólny stan zdrowia... Jeśli nie ma Pan łatwego dostępu do seksuologa, może być to lekarz urolog.

Pozdrawiam!