Jak leczyć raka trzonu macicy?

Witam mama ma raka trzonu macicy z przerzutami do otrzewnej. W ostatnich tygodniach przestała jeść karmimy ją odżywkami. od 2 dni zaobserwowałyśmy że jej mocz jest ciemny. mama czasami jest jakby nieobecna spadło jej ciśnienie odmawia picia. jak na swój stan wygląda dobrze mimo że schudła ok 15 kilo. jak możemy jej pomóc. lekarz onkolog stwierdził że chemia może ją zabić. czy jest szansa ze będzie wstawać. jej stan pogorszył się po ostrej biegunce. od tego momentu nie wstaje i trudno ja namówić do picia i jedzenia.

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety z opisu wynika, że stan pacjentki jest już zbyt zaawansowany zarówno na leczenie operacyjne, jak i na chemioterapię. W takim przypadku ważne jest właściwe odżywianie (co Pani robi), nawadnianie (można pomyśleć o kroplówkach, skoro nie chce pić). Natomiast jeśli stan się będzie pogarszał najlepiej postarać się o wizytę lekarza, może warto pobrać podstawowe badania.