Jak leczyć ranę języka po leczeniu stomatologicznym?

Witam . wczoraj byłam u dentysty . dostałam znieczulenie. Miałam do zaplombowania dolna szóstkę . trochę powiercil, zelepil dziure i kazał mi przepłukać buzie jak zawsze .. Waciki były całe zakrwawione, ja również plulam krwią, ale myślałam że to normalne.Gdy znieczulenie zeszło, poczułam straszny ból jezyka . zauważyłam że jest napuchniety.. Okazało się ze mam dość głęboka ranę . widać sporą dziurę . od wczoraj prawa strona mnie boli, migdał napuchniety, węzły chłonne również są powiększone

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się na izbie przyjęć lub Szpitalny oddział Ratunkowy