Jak leczyć ropę pod paznokciem?

Witam pod paznokciem zbiera mi się ropa jest to z boki paznokcia. Boli przy dotknięciu a w nocy bardzo boli. Co mogę zrobić lekarka poleciła tribiotic nie pomaga.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to zanokcica i wskazany jest antybiotyk dosutny i w maści. Proszę moczyć palec w ciepłej wodzie z szarym mydłem,jeśli nie będzie poprawy wskazana ponowna kontrola u lekarza. Może być także konieczna interwencja chirurgiczna.
Pozdrawiam