Jak leczyć ropień podniebienia?

Miesiąc temu miałem ropień na podniebieniu został przeciętny przez chirurgia,I ropa usunięta ząb wyłączony został kanałowo , Trzy dni temu w tym samym miejscu na podniebieniu pojawiła się znowu ropień I po jednym dniu sam pękł I wyleciała ropa I wszystko jest ok czy mam ż tym coś zrobić??

Jeżeli przyczyną był tylko jeden ząb i został prawidłowo leczony kanałowo na jednej wizycie pod mikroskopem ropień nie powinien już się pojawić. Konieczna jest diagnostyka tomograficzna aby sprawdzić w 3D czy ząb został prawidłowo wyleczony i czy przyczyną nie jest jakiś inny ząb.