Jak leczyć rozsiane zmiany guzkowate obu płuc, cukrzycę, nadciśnienie i przewlekłą niewydolność nerek?

U taty (61lat) w badaniach w szpitalu rozp.: rozsiane zmiany guzkowate obu płuc, limfadenopatia śródpiersia, podejrzenie meta do nadnercza prawego, niedokrwistosc wtórną, cukrzycę t2, nadciśnienie tętnicze, przewlekłą chorobę niedokrwienia serca, przewlekłą niewydolność nerek. Dostał skierowanie do nast. na dalszą diagnostykę (czas oczekiwania 2 tyg). Jego stan się drastycznie pogorszył; nie je, widzi podwójnie, nie wstaje z łóżka. Proszę o pomoc, lekarz domowy radzi już tylko hospicjum.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się tam gdzie jest skierowanie i powiedzieć o stanie Ojca sadze ze termin powinien być szybszy