Jak leczyć się z zaburzeń osobowości?

Witam, jestem w terapii psychodynamicznej od 4 miesiecy z podejrzeniem zaburzen osobowosci. Terapeuta z dwutygodniowym wyprzedzeniem informowal mnie o urlopach. W sumie w ciagu 4 miesiecy bylo tego urlopu 5 tygodni z przerwami. Plus przerwa swiateczna oraz moj tydzien urlopu razem 2 miesiace na 4 miesiace terapii. Spowodowalo to we mnie nieufnosc do niego, bo nie wiem czy mozna na taka osobe liczyc? Jak to sie ma w praktyce z planowaniem urlopow? Czy to moze moja nadmiarowa nieufnosc, czy jakis blad. Bo chce zrezygnowac z terapii

Witam,
zaburzenia osobowości leczy się skutecznie psychoterapią, pisze Pani, że jest Pani w terapii z podejrzeniem zaburzeń osobowości? Diagnoza jest istotna, ponieważ na tej podstawie ustala się postępowanie psychoterapeutyczne. Wskazana jest szczera rozmowa ze swoim terapeutą, proszę porozmawiać o tym, co Pani czuje i o swoich przekonaniach. Polecałabym Pani paradygmat poznawczo - behawioralny oraz psychoterapię schematów.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Zachęcałabym Panią, by podzieliła się Pani swoją wątpliwością oraz kwestionowaniem skuteczności psychoterapii
w bezpośrednim spotkaniu z Terapeutą.

Z przesłaniem dla Pani powodzenia i radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com