Jak leczyć silną anginę?

Witam. 6 dni temu stwierdzono u mnie silną anginę. Na początku dostałam antybiotyk dalacin C na 5 dni. Przyjmowałam go razem z probiotykiem i lekami przeciwzapalnymi. Po kilku dawkach dalacinu poczułam sie lepiej, jednak lekarz zapisał jeszcze Doxycyline TZF 100 mg raz dziennie. Po przyjęciu pierwszej dawki wczoraj dostałam od razu gorączki oraz poczucie ogólnego rozbicia. Od dzisiaj wystąpiły jeszcze ból mięśni, nasilona gorączka oraz wymioty po przyjęciu kolejnej dawki. Co robić ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana ponowna wizyta u lekarza, badanie lekarskie, szczególnie gardła i płuc , być może nałożyła się inna infekcja.
Pozdrawiam