Jak leczyć silne bóle kręgosłupa po operacji?

W kwietniu tego roku miałem operowany odcinek lędźwiowy i do czego czasy przebywałem na zwolnieniu. Na chwilę obecną dalej mam okropne bóle w częsci lędźwioej i promieniujące do nogi lewej i prawej. Zrobiłem RTG czynnościowego wg. zaleceń swojego specjalisty i dostałem opis "Stan po stabilizacji segmentu L5/S1 z zastosowaniem implantów m/trzonowych po uprzednim usunięciu kręcka m/kręgowego. Jeden z implantów m/trzonowych ( prawdopodobnie lewy )w pozycji wyprostnej ulega tylnej migracji na ok. 3,5 mm. Pozostałe segmenty lędźwiowe ruchomości proporcjonalnej. " Czy powinienem się martwić i czy bd czekać mnie kolejna operacja? Ciągle jestem na tabletkach przeciwbólowych.

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że Pana objawy wynikają z przesunięcia się implantu międzykręgowego. W takiej sytuacji niewykluczone, że potrzebny będzie zabieg, ale dokładne zalecenia otrzyma Pan od swojego lekarza prowadzącego, który zinterpretuje opis wraz ze zdjęciem RTG. Pozdrawiam!