Jak leczyć silne bóle kręgosłupa u 31-latki?

Od 2-3 lat mam potworne bóle kręgosłupa bóle czoła, całej głowy dretwieją mi ręcę, mam napady zachwiania równowagi oraz zawrotów głowy Stojąc mam wrażenie że moje nogi są jak z waty że zaraz się przewróce siedząc mam wrażenie że jestem na karuzeli. Wszystkie badania w norkie RTG szyi i odcinka piersiowego w normie neurolog przepisuje leki na dokrwienie mózgu które nic nie dają ortopeda wysyła do neurologa Pomocy co mogę zrobić? gdzie się udać? jak wreszcie się tego pozbyć? jakie zrobić badania?

Witam!
Dolegliwości mają tendencję do zmian lokalizacyjnych, badania pracowniane wychodzą w granicach normy, leki od neurologa nie przynoszą żądanego efektu - należy pomyśleć o nerwicowym podłożu dolegliwości! Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego - dorobią odpowiednie badania testowe, oznaczą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują właściwe leczenie: psychoterapia ze wzmocnieniem lekami p/lękowymi. Konflikty emocjonalne dość często dają dolegliwości spotykane przy chorobach somatycznych - ich leczenie jest jednak całkiem inne.
Powodzenia
W. Łuczkowski.