Jak leczyć silne bóle łokcia?

Witam. Tydzien temu przypuchnął mi łokic oraz mocny ból przy zgięciu i wyprostowaniu łokcia. Ortopeda po usg stwierdził " skrecenie i naderwanie stawu łokciowego" natomiast po rtg " delikatne enteziopatie okolicy wyrostka łokciowego ,poza tym części kostne stawu łokciowego lewego bez uchwytnych zmian w rtg " . Moje pytanie brzmi co to oznacza? .Dodam iż nie doznałam zadnego urazu typu upadek ani uderzenie, tylko pare dni wczesniej delikatnie skreciłam ręke przy nagłym zachamowaniu autobusu. DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ

Lek. Tomasz Budlewski

Oznacza uszkodzenie tkanek miękkich stawu łokciowego , konieczna wizyta u lekarza ortopedy