Jak leczyć silne zaburzenia snu?

Witam, mam ogromne problemy ze snem, otóż to nie mogę zasypiać w ogóle nawet przez kilka dni, gdy próbuje zasnąć to niestety czuwam, słyszę otoczenie i myślę cały czas o czymś a następnie po 1 godzinie takiego takjakby "snu z czuwaniem" mam obniżony nastrój, lęki. Bardzo często miewam paraliże senne przez co również nie mogę zasnąć bo lęk sie przed tym nasila. Próbowałem wielu metod lecz jedyna opcja to sa neuroleptyki 2 generacji (olanzapina etc) straszny natłok myśli, który nie ustępuje, co powinienem zrobić aby ulżyć te dolegliwości ?

Witam serdecznie,

problemm opisany przez Pana wymaga osobistej konsultacji, i głębszej analizy. Przede wszystkim aby wyleczyć się z opisanych dolegiglowości trzeby znaleźó ich przyczynę.
Lekarstaw jeżeli w ogóle działaję to łagodzą jedynie symptomy ale nie usuwaję przyczyna.
co uniemożliwia wyleczenie.
dlatego radziłbym udać się do doświadczonego psychoterapeuty. lub ewentualnie zasięgnąć konsultacji poprzez Skype - online.
Pozdrawiam

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam,
iść na terapię do terapeuty cbt.
Ma Pani lęk uogolniony.
Leki nie pomogą.
Pozdrawiam
ewa wojcik