Jak leczyć silne zawroty i bóle głowy oraz mrowienia w twarzy?

Mam 27 lat, od około dwóch tygodni odczuwam wieczorami silne zawroty głowy, bóle głowy, mam wrażenie jakbym odpływała...traciła przytomność, często mrowi mnie twarz, bolą oczy, mam mroczki przed oczami, towarzyszy temu często silny chwilowy ból promieniujący do karku, często drętwieją mi ręce i czuje ucisk w klatce piersiowej. Zawroty głowy pojawiają się także gdy popatrzę w górę przy odchyleniu głowy do tylu. W dzień rzadko ale zdarza się uczucie jakbym była pijana...gdzie mogę się z tym udać?

Witam Panią Serdecznie,

Proszę nie czekać, a udać się na konsultację do lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym wywiadzie i badaniu, zadecyduje, jakie podjąć decyzje w kierunku diagnostycznym (proszę poprosić o wizytę "na cito" - jak tylko to możliwe).

Życzę Pani tylko powrotu do zdrowia,
Irena Mielnik-Madej