Jak leczyć silny ból stopy?

Witam serdecznie. Odponad miesiąca mam bardzo silny ból prawej stopy po zewnętrznej prawej stronie. Bol zaczyna się pod kostką i kończy na dole stopy. Ostatnio ból już jest tak silny , że utrudnienia mi chodzenie i boli podczas spoczynku. Leki przeciwbólowe i Opokan oraz maści nic nie pomagają. Bardzo proszę mi powiedzieć czy jestem w stanie w jakiś sposób pomóc sobie sama , ponieważ na chwilę obecną nie mam ubezpieczenia. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego lub lepiej ortopedy