Jak leczyć silny lęk przed podjęciem pracy?

Witam.Od lat mam silny lęk przed podjęciem pracy.W koncu sie odwazylam ale zrezygnowano ze mnie bo sobie nie radziłam.Mieszkam w Anglii i chciałabym podjąć terapie w języku polskim.Niestety wszystkie są płatne...Starałam się w nowej pracy ale miałam problemy z zapamiętywaniem,wszystko robiłam chaotycznie,rano wstawałam już znerwicowana.No i stało się-wyleciałam.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt i za zaufanie.

Z Pani relacji wynika, że doświadcza Pani doznań lękowych od paru?lat i nadal doświadcza nieprzyjemnych symptomów, szczególnie kiedy podejmuje Pani wyzwanie podjęcia nowej pracy.

Lęk jest immanentną cechą Ludzi żyjących - ważne jest to jak sobie radzimy "z lękiem w lęku".

Doznania lękowe (domniemam) skutecznie blokują/utrudniają Pani funkcjonowanie, w obszarze zawodowym, odbierając radość z pracy. Zaburzenia lękowe bardzo często przyczyniają się do odczuwania różnych nieprzyjemnych objawów somatycznych, takich jak zawroty głowy, bezsenność, uczucie duszności, drżenie rąk lub całego ciała, obniżenie nastroju i wiele innych, które jeszcze bardziej potęgują ten lęk.

Proszę już nie czekać i skorzystać z konsultacji specjalistycznej
(psychologicznej/psychoterapeutycznej) aby skutecznie mogła Pani wyleczyć objawy (oraz ich konsekwencje).
Aby tak się zadziało (przede wszystkim) trzeba dotrzeć do źródła problemu, by móc opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią mocno do sięgnięcia po wsparcie specjalistyczne - pewną alternatywną opcją byłaby dla Pani konsultacja online/via Skype.

Jestem Autorką artykułu, na temat Pomocy psychologicznej online - opublikowanego w Portalu Abc Zdrowie, którym dzielę się z Panią:
https://portal.abczdrowie.pl/pomoc-psychologiczna-online-e-gabinet-czyli-poradnictwo-nowych-czasow

Praca terapeutyczna, pod okiem Psychologa/Terapeuty, byłaby dla Pani pomocna w odzyskaniu równowagi wewnętrznej, poprzez wypracowanie umiejętności radzenia sobie ze stresem/emocjami.

Gdyby miała Pani życzenie pracy terapeutycznej ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel 502 749 605