Jak leczyć sińce pod oczami?

Witam piszę do was z problemem z którym borykam sie odkad pamiętam, dokladnie chodzi o "sińce" pod oczami. Mecze się z nimi już bardzo długo i nie mam pojęcia co z nimi zrobić. Jeśli chodzi o nieprzespana noc to nie o to chodzi ponieważ śpię dobrze, wstaje wyspany a one dalej są... i nie wiem czy są spowodowane, czym je leczyć - leki, mascie, kremy, dieta? czego unikać...

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po konsultacji lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej sa to: mezoterapia, light eyes, dark circle. Polecam również serum Obagi pod oczy